מלגזות משומשות האם עדיף?

מתי כדאי לקנות מלגזה משומשת, ומתי להשקיע בחדשה?

הגיע הזמן להחליף את המלגזה ואתם מתבלטים בין מבחר המלגזות המשומשות למלגזה חדשה?

קראו את כל השיקולים שצריכים להנחות אתכם בתהליך הרכישה:

לשאלה האם להעדיף מלגזות משומשות או חדשות כביכול יש תשובה פשוטהזה עניין של תקציב

וזה באמת נכון אבלך לא כל כך פשוט. יש עוד שיקולים מלבד התקציב שצריך להתחשב בהם בתהליך ההחלטה.

אם התקציב אכן מאפשר ואנחנו עובדים עם המלגזה 24/7 באופן מאומץ ובתנאים מאסיביים  כמובן שנעדיף מלגזה חדשה על מלגזה משומשת. במכונות חדשות, בניגוד למלגזות משומשות, הסיכוי שנגיע למוסך נמוך ויהיו בוודאי הרבה פחות תקלות שיפריעו לנו במהלך העבודה. ברכישה של מלגזות חדשות לעומת משומשות אנחנו לא תלויים במלאי של מלגזות אלא נוכל לבחור בדיוק את הדגם הספציפי והיצרנית שאנו רוצים.

עם כל היתרונות, חשוב לזכור את החיסרון הגדול בהעדפה של מלגזות חדשות על מלגזות משומשות והוא שירידת הערך שלהן גדולה מאוד בשנהשנתיים הראשונות. למלגזות משומשות ירידת ערך איטית והדרגתית.

אם התקציב לא מאפשר לנו או שמדובר בעסק חדש יחסית, נפנה אל מגוון המלגזות המשומשות אבל רק בתנאי שנוודא שעם רכישתן היתרונות גדולים. איך נעשה זאת? מלגזות משומשות לא קונים בכל מקום אלא רק בחברות גדולות ומוכרות שיודעות כיצד להפוך את המלגזות המשומשות לעמידות ואיכותיות. באסיף הנדסת מלגזות מקפידים על מגוון רחב של מלגזות משומשות מבחינת יצרניות מובילות, כושרי הרמה, גובה הרמה ושנות ייצור כדי שתוכל לבחור לך את המלגזה המשומשת הטובה ביותר לעסק שלך, במחיר משתלם ובאיכות ללא פשרות. באסיף הנדסת מלגזות כל המלגזות המשומשות שמוצעות נבדקות באופן שוטף ובעלות כל המסמכים הרלוונטיים ובנוסף מוסך מורשה מגבה אותך בכל עת. כך ניתן לבחור במלגזות משומשות בראש שקט ולחסוך עשרות אלפי שקליםאיכות טובה במחיר משתלם.