מלגזה עבור העסק שלך

לשימוש ב – מלגזה יש פוטנציאל להתאים לעסק שלכם. במאמר זה תלמדו לגבי המלגזות, איך הן פועלות. כמו כן, תמצאו מידע לגבי נושאים הקשורים לבטיחות בעבודה עם מלגזות. לדעתנו, תמצאו תשובות לכל השאלות שיש לכם לגבי מלגזות. אנו מקווים שתשכילו ממאמר זה.

החשיבות שיש בשימוש ב – מלגזה

משתמשים ב – מלגזה לניהול של מוצרים מכל הסוגים. מלגזות מזיזות חומרים וסחורות בקנה מידה גדול, וגם כדי לצמצם את הצורך בכוח אדם העושה את אותה פונקציה שהמלגזות עושות. מלגזה נחשבת ליעילה מאוד בהזזה של סחורות.

אילו פונקציות יש ב – מלגזה?

מלגזות מעוצבות בצורה כזאת שהמוצרים יוכלו להיות מאוחסנים בגובה של עשרה עד חמישה עשר מטרים(!). יש להן יכולות לנצל בצורה מקסימלית את החלל של המחסן של העסק. ה – מלגזה מחוברת לתורן, כך שהסחורה מוזזת מעלה ומטה באמצעות צילינדר הידרואלי טלסקופי. סוג אחר של מלגזה המבוססת על  צילינדר הידרואלי מאפשרת הטייה של התורן. הסוג השלישי של מלגזה היא בעלת סוג של  צילינדר הדרואלי נועד כדי למצב אותה.צילינדר הדרואלי טלסקופי היא מערכת שמאפשרת להרים את הסחורות על ידי מתן אפשרות לצילינדר ההידרואלי להכנס לחלקים אחרים של הטלסקופ ובכך ליצור מרחק.

מהו הפוטנציאל שיש בשימוש ב – מלגזה?

באמצעות שימוש במלגזה, בתי עסק יכולים להחיש את העמסת הסחורות בצורה יעילה מאוד, ולמנוע מאמץ פיזי ולצמצם את הסיכון של העובדים להיפגע בתאונה במסגרת העבודה. להולכי רגל יש מאה אחוז של מקום לצד ה – מלגזה – דבר שמקטין תאונות. היזהרו מלהפעיל מלגזה על משטחים אחידים או על כבישים!!!

גודל של מלגזה

מלגזות מדורגות לפי הגודל של הקיבולת אותה הן יכולות להרים. הן יכולות להרים משקל של קיבולת גבוהה בגלל משקל הנגד הגדול שלהן הנמצא בצד האחורי של הרכב. משקל הנגד מאזן את ה – מלגזה, בעיקר, כאשר יש לה מטען כבד.

העתיד שיש ל – מלגזה

העתיד שצופן להתפתחות של המלגזות הוא טוב למדי, מכיוון שהן יהיו תמיד כלי יעיל בהובלה של סחורות עבור חברות שמתמודדות בעבודה עם מספר רב של סחורות.