מידע על מלגזות

מלגזות מיוצרת ע"י חברות שונות וידועות ברחבי העולם שהן בעלות שם עולמי כמו למשל –

חברת טויוטה (TOYOTA), חברת ייל (YALE), מלגזות חברת סטיל (STILL), חברת קומטצו (KOMATSU), חברת מיצובישי (MITSUBISHI), מלגזות חברת מקסיליפט (MAXILIFT), חברת קטרפילר (CATERPILLAR), מלגזות חברת לינדה (LINDE), חברת הייסטר (HYSTER), מלגזות חברת הלי (HELI), חברת מריוטי (MARIOTTI), מלגזות חברת דייהו (DAEWOO), חברת  קלארק (CLARK), מלגזות חברת ניסאן (NISSAN)  ועוד.

מלגזות משמשות להעברת חפצים כבדים בין חלקי המפעל השונים, בהעברת חפצים כבדים אל מחסנים ומתוך מחסנים, בהעברה של חפצים כבדים אל מרכולים וחנויות שונות ואף בהעברתה של תוצרת חקלאית.

מלגזות הומצאו כבר בתחילתה של המאה העשרים, בשנת 1917 ע"י חברה שעסקה בייצור תיבות הילוכים למכוניות ומשאיות, כאשר המטרה שעמדה לנגד עיניהם של הממציאים הייתה לייעל את תנועתם של החלפים השוניםוהחלקים הכבדים ברחבי המפעל. בימינו מלגזות מהוות ציוד הכרחי בתעשייה, במסחר וגם בחקלאות, במיוחד בתיפעולם השוטף של מפעלים ומחסנים.

סוגי המלגזות השונים הן – מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל, מלגזות אדם הולך שמתחלקות לשני סוגים, מלגזת אדם הולך הידראולית (שמרימה סחורה בעזרת הכוח הפיזי של המפעיל בשילוב המערכת ההידראולית שלה) ומלגזת אדם הולך חשמלית (שנעזרת בהרמת הסחורה במנוע חשמלי).

מלגזות חשמליות פותחו על מנת להתגבר על החסרונות של מלגזות הדיזל שהם – פליטת מזהמים ממנוע הדיזל ורעש שגורם מנוע הדיזל. לכן מלגזות חשמליות מסוגלות לעבוד גם במחסנים סגורים וחללים סגורים וזאת הודות לעובדה שמנוע הדיזל איננו פולט מזהמים. לכן גם מלגזות חשמליות מסוגלות לעבוד בצורה שקטה מאוד בגלל שהמנוע החשמלי הוא שקט וחרישי בניגוד למנוע הדיזל הרועש.

כדאי לפנות לחברה מוכרת שהיא בעלת מוניטין בתחום של מלגזות, שתוכל לתת לכם שקט נפשי בזמן שאתם משתמשים במלגזות שרכשתם או שכרתם ממנה. חברה שיש לה מוסך מרכזי עם אנשי מקצוע מנוסים. לחברה כזו יש גם ניידות שירות לביצוע של תיקונים וטיפולים אצל הלקוח. חברה שגם נותנת לכם אחריות מלאה על מלגזות שקניתם או שכרתם. בנוסף גם תוכלו לקבל מחברה כזאת הדרכה ראשונית, וגם תוכלו לקבל אפשרות של התנסות בשימוש במלגזות שונות למשך מספר ימים ללא כל התחייבות מצדכם. חברה כזו תאפשר לכם לקבל את כל התועלת האפשרית מכל הסוגים השונים של מלגזות שרכשתם או שכרתם ממנה. חברה כזו תציע לכם מגוון עצום של מלגזות מכל החברות המובילות בעולם, בחברה כזו תוכלו גם לקבל מלגזות למכירה או להשכרה שמאובזרת היטב.